Kas mēs
esam

Baltacon ir farmācijas pakalpojumu uzņēmums, kas sadarbojas ar veselības aprūpes nozares pārstāvjiem, lai nodrošinātu un uzlabotu medicīnisko aprūpi visā pasaulē.

Mēs augsti vērtējam apkārtējo vidi

Mēs ticam, ka vissvarīgākā ir cilvēku labklājība, tādēļ rūpējamies par veselīgu vidi un labsajūtu.

Mūsu komanda

Visa mūsu darba centrā ir cilvēki - motivēti, radoši un uzticami. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!

 • Artūrs Belēvičs

  Artūrs ir ļoti motivēts un patiesi tic Baltacon vīzijai.

  Artūrs Belēvičs, COB

 • Kristīne Vilcāne

  Kristīne mīl cilvēkus, dabu un visu dzīvo pasauli. Viņa aizrautīgi iesaistās komandas darbā, jo uzskata, ka sadarbojoties mēs varam mainīt pasauli uz labo pusi. Brīvajā laikā viņai patīk lasīt grāmatas un uzturēties dabā. Kristīnei ir maģistra grāds biznesa vadībā.

  Kristīne Vilcāne, CEO

 • Tatjana Rogaļska

  Tatjana - 1 daļa no introverta un analītiķa, 1 daļa no cilvēka, kurš mīl visu plānot, organizēt un sakārtot pēc prioritātēm, 2 daļas no romantiķa un 3 daļas no atsaucīga un mīļa kolēģa. Pārējās daļas mīl kafiju, garšīgi paēst un rudus kaķus.

  Tatjana Rogaļska, Mag. Pharm.

 • Lelde Zvejniece

  Leldei patīk kleitas un garšo alus. Viņai patīk vērot pilsētas gaismas naktī un pavadīt laiku vienatnē ar labu grāmatu.

  Lelde Zvejniece, Mag. Pharm.

 • Baiba Voreviča

  Baiba katru dienu izdzīvo ar jaunu un dēkainu emociju klāstu. Lielāko emocionālo gandarījumu viņai sniedza dalība Vispārējos latviešu Dziesmu unDeju svētkos. Ja būtu iespēja, viņa ik vakaru vērotu saulrietu, lai novērtētu katru dzīves brīdi, savus sasniegumus un nākotnes mērķus.

  Baiba Voreviča, B.Comm.

 • Kaspars Eiduks

  Kaspars meklē radošumu arī tabulās un ciparos. Brīvajā laikā patīk braukt ar divriteni, spēlēt datorspēles un ģitāru.

  Kaspars Eiduks, Mag. Pharm.

 • Sanda Pļaviņa

  Mūžīgs optimists. Tic labsirdībai un neatlaidībai. Sandu iedvesmo ceļošana un dzīvošana ārzemēs. Viņu virza panākumi, kas tiek sasniegti caur komandas saspēli.

  Sanda Pļaviņa, IMBA

 • Pauls Daugulis

  Pauls tic, ka cilvēki var darīt šai pasaulei labu. Vērtīgākais, ko Pauls ir iemācījies, ir atziņa, ka viņam patīk mācīties. Ir neliela futbola atkarība. 

  Pauls Daugulis

 • Anita Dortiņa

  Anitas iedvesmas recepte – sauja tieksmes izzināt apkārtējo pasauli, dažas jaunas valodas, kripatiņa piedzīvojumu un šķipsiņa mīlestības pret dabu sajaukumā ar pārgājieniem. Izrotāt, izmantojot krustdūriena tehniku.

  Anita Dortiņa, Mag.Pharm.

Mūsu komandas
filozofija

Tas, kas Baltacon atšķir no citiem, galvenokārt ir mūsu dzinulis. Tas ir tas, kā dēļ mēs no rīta mostamies. Mēs iedegamies gan par mazākiem darbiem, gan par lieliem plāniem, cenšoties tos pārvērst par realitāti.

Mēs ticam, ka komandā slēpjas liels spēks. Sadarbojoties un strādājot kopā, iespējams radīt lieliskas idejas, lidot nebijušos augstumos un atrisināt jebkuru problēmu.

Tāpat mēs lielu nozīmi piešķiram līdzsvaram - mūsu iekšējam līdzsvaram; tam, kas ir komandas iekšienē, kā arī līdzsvaram starp mūsu privātajām un profesionālajām dzīvēm. Komandas darbs, ko papildina godprātīga sadarbība un komunikācija gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tās - šīs ir iezīmes, kas Baltacon komandu padara patiešām unikālu.

Mēs parūpēsimies
par jūsu vajadzībām