Kas mēs
esam

Baltacon ir farmācijas pakalpojumu uzņēmums, kas sadarbojas ar veselības aprūpes nozares pārstāvjiem, lai nodrošinātu un uzlabotu medicīnisko aprūpi visā pasaulē.

Mēs augsti vērtējam apkārtējo vidi

Mēs ticam, ka vissvarīgākā ir cilvēku labklājība, tādēļ rūpējamies par veselīgu vidi un labsajūtu.

Mūsu komanda

Visa mūsu darba centrā ir cilvēki - motivēti, radoši un uzticami. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!

 • [object Object]

  Artūrs ir ļoti motivēts un patiesi tic Baltacon vīzijai.

  Artūrs Belēvičs, COB

 • [object Object]

  Kristīne mīl cilvēkus, dabu un visu dzīvo pasauli. Viņa aizrautīgi iesaistās komandas darbā, jo uzskata, ka sadarbojoties mēs varam mainīt pasauli uz labo pusi. Brīvajā laikā viņai patīk lasīt grāmatas un uzturēties dabā. Kristīnei ir maģistra grāds biznesa vadībā.
  Šobrīd bērnu kopšanas atvaļinājumā.

  Kristīne Vilcāne, CEO

 • [object Object]

  Tatjana - 1 daļa no introverta un analītiķa, 1 daļa no cilvēka, kurš mīl visu plānot, organizēt un sakārtot pēc prioritātēm, 2 daļas no romantiķa un 3 daļas no atsaucīga un mīļa kolēģa. Pārējās daļas mīl kafiju, garšīgi paēst un rudus kaķus.

  Tatjana Rogaļska, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Renāte ir entuziaste. Labas mūzikas un humora cienītāja. Renāti iedvesmo komandas gars un kopā būšana.
  Šobrīd bērnu kopšanas atvaļinājumā.

  Renāte Riekstiņa, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Leldei patīk kleitas un garšo alus. Viņai patīk vērot pilsētas gaismas naktī un pavadīt laiku vienatnē ar labu grāmatu.

  Lelde Zvejniece Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Baiba katru dienu izdzīvo ar jaunu un dēkainu emociju klāstu. Lielāko emocionālo gandarījumu viņai sniedza dalība Vispārējos latviešu Dziesmu unDeju svētkos. Ja būtu iespēja, viņa ik vakaru vērotu saulrietu, lai novērtētu katru dzīves brīdi, savus sasniegumus un nākotnes mērķus.

  Baiba Voreviča, B.Comm.

 • [object Object]

  Kaspars meklē radošumu arī tabulās un ciparos. Brīvajā laikā patīk braukt ar divriteni, spēlēt datorspēles un ģitāru.

  Kaspars Eiduks, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Mūžīgs optimists. Tic labsirdībai un neatlaidībai. Sandu iedvesmo ceļošana un dzīvošana ārzemēs. Viņu virza panākumi, kas tiek sasniegti caur komandas saspēli.

  Sanda Pļaviņa, IMBA

 • [object Object]

  Radošums vienmēr ir bijis daļa manis - es taisu rokdarbus, tamborēju, izšuju, nedaudz zīmēju un mācos spēlēt ģitāru. Es nevaru iedomāties savu dzīvi bez savas ģimenes, draugiem un kaķiem – viņi ir mana iedvesma. Jau bērnībā es sev atklāju vienkāršo dzīves patiesību "carpe diem" un redzu skaisto katrā mirklī. Es uzskatu, ka pat vissarežģītākās dzīves situācijas ir radītas, lai mums kaut ko iemācītu.

  Viktorija Sabadaše, Interpres et Translatio MA

Mūsu komandas
filozofija

Tas, kas Baltacon atšķir no citiem, galvenokārt ir mūsu dzinulis. Tas ir tas, kā dēļ mēs no rīta mostamies. Mēs iedegamies gan par mazākiem darbiem, gan par lieliem plāniem, cenšoties tos pārvērst par realitāti.

Mēs ticam, ka komandā slēpjas liels spēks. Sadarbojoties un strādājot kopā, iespējams radīt lieliskas idejas, lidot nebijušos augstumos un atrisināt jebkuru problēmu.

Tāpat mēs lielu nozīmi piešķiram līdzsvaram - mūsu iekšējam līdzsvaram; tam, kas ir komandas iekšienē, kā arī līdzsvaram starp mūsu privātajām un profesionālajām dzīvēm. Komandas darbs, ko papildina godprātīga sadarbība un komunikācija gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tās - šīs ir iezīmes, kas Baltacon komandu padara patiešām unikālu.

Mēs parūpēsimies
par jūsu vajadzībām