Kas mēs
esam

Baltacon ir farmācijas pakalpojumu uzņēmums, kas sadarbojas ar veselības aprūpes nozares pārstāvjiem, lai nodrošinātu un uzlabotu medicīnisko aprūpi visā pasaulē.

Mēs augsti vērtējam apkārtējo vidi

Mēs ticam, ka vissvarīgākā ir cilvēku labklājība, tādēļ rūpējamies par veselīgu vidi un labsajūtu.

Mūsu komanda

Visa mūsu darba centrā ir cilvēki - motivēti, radoši un uzticami. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!

 • [object Object]

  About

  Kristīne mīl cilvēkus, dabu un visu dzīvo pasauli. Viņa aizrautīgi iesaistās komandas darbā, jo uzskata, ka sadarbojoties mēs varam mainīt pasauli uz labo pusi. Brīvajā laikā viņai patīk lasīt grāmatas un uzturēties dabā. Kristīnei ir maģistra grāds biznesa vadībā.

  Kristīne Vilcāne, CEO

 • [object Object]

  About

  Lita ir atklāta, komunikabla un pozitīva. Viņai patīk aktīvā atpūta, siltas vasaras un skaisti saulrieti. Litai patīk mesties jaunos piedzīvojumos.

  Lita Blūma, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  About

  Tatjana - 1 daļa no introverta un analītiķa, 1 daļa no cilvēka, kurš mīl visu plānot, organizēt un sakārtot pēc prioritātēm, 2 daļas no romantiķa un 3 daļas no atsaucīga un mīļa kolēģa. Pārējās daļas mīl kafiju, garšīgi paēst un rudus kaķus.

  Tatjana Rogaļska, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  About

  Renāte ir entuziaste. Labas mūzikas un humora cienītāja. Renāti iedvesmo komandas gars un kopā būšana.

  Šobrīd bērnu kopšanas atvaļinājumā.

  Renāte Riekstiņa, Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Leldei patīk kleitas un garšo alus. Viņai patīk vērot pilsētas gaismas naktī un pavadīt laiku vienatnē ar labu grāmatu.

  Lelde Zvejniece Mag. Pharm.

 • [object Object]

  Baiba katru dienu izdzīvo ar jaunu un dēkainu emociju klāstu. Lielāko emocionālo gandarījumu viņai sniedza dalība Vispārējos latviešu Dziesmu unDeju svētkos. Ja būtu iespēja, viņa ik vakaru vērotu saulrietu, lai novērtētu katru dzīves brīdi, savus sasniegumus un nākotnes mērķus.

  Baiba Voreviča, B.Comm.

 • [object Object]

  Deinam patīk sacensību gars. Cenšas pielāgoties jebkurā situācijā un saskatīt iespējas problēmsituācijās. Brīvajā laikā patīk lasīt grāmatas un doties garās pastaigās.

  Deins Žukovskis, BBA

 • [object Object]

  Kaspars meklē radošumu arī tabulās un ciparos. Brīvajā laikā patīk braukt ar divriteni, spēlēt datorspēles un ģitāru.

  Kaspars Eiduks, Mag. Pharm.

Mūsu komandas
filozofija

Tas, kas Baltacon atšķir no citiem, galvenokārt ir mūsu dzinulis. Tas ir tas, kā dēļ mēs no rīta mostamies. Mēs iedegamies gan par mazākiem darbiem, gan par lieliem plāniem, cenšoties tos pārvērst par realitāti.

Mēs ticam, ka komandā slēpjas liels spēks. Sadarbojoties un strādājot kopā, iespējams radīt lieliskas idejas, lidot nebijušos augstumos un atrisināt jebkuru problēmu.

Tāpat mēs lielu nozīmi piešķiram līdzsvaram - mūsu iekšējam līdzsvaram; tam, kas ir komandas iekšienē, kā arī līdzsvaram starp mūsu privātajām un profesionālajām dzīvēm. Komandas darbs, ko papildina godprātīga sadarbība un komunikācija gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tās - šīs ir iezīmes, kas Baltacon komandu padara patiešām unikālu.

Mēs parūpēsimies
par jūsu vajadzībām

By using the site, you consent to the use of cookies